Kolaż

i

Autor: archiwum eska.pl

Dni Leszna

Znamy Gwiazdy Dni Leszna 2024!

2024-03-27 12:51

W tym roku Dni Leszna 2024 zaplanowane zostały na weekend 31 maja – 2 czerwca. W piątek, 31 maja, obchody święta miasta połączone z Dniem Dziecka rozpoczną się na Skateplazie. Następnie tradycyjnie już na Stadionie im. A. Smoczyka odbędzie się Koncert Gwiazd, podczas którego pojawią się na scenie: Margaret, Agnieszka Chylińska i C-Bool.

Dni Leszna 2024. Kto wystąpi na koncercie na stadionie?

Najważniejszy dzień obchodów Dni Leszna to piątek, 31 maja. W tym dniu odbędzie się koncert gwiazd na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Jako pierwsza o godzinie 19 wystąpi Margaret, po niej na scenie stanie Agnieszka Chylińska. Na sam koniec dnia zagra polski producent muzyczny, remikser, autor tekstów, DJ, tworzący głównie muzykę klubową - C-Bool. Koncert będzie płatny. Bilety będą kosztować 10 złotych. Nowością jest bilet rodzinny, na który będzie mogła wejść jedna osoba dorosła i dzieci poniżej 7 lat. Taki bilet będzie również kosztował 10 złotych.

Dni Leszna 2024. Koncerty i wydarzenia w Parku Leszczyńskich Satyryków

W sobotę i w niedzielę dni Leszna przenoszą sie do Parku Leszczyńskich Satyryków. W sobotę na scenie występować tam będą dzieci i młodzież z sekcji leszczyńskiego MOK-u . Do tego atrakcje przygotuje Teatr Miejski.

W niedzielę w Parku Leszczyński Satyryków wystąpi Orkiestra Miasta Leszna. Będzi też koncert ku pamięci Edwarda Baldysa.

To będzie taki nasz kulturalny ukłon, wszystkich jednostek kultury i Miasta Leszna w piątą rocznicę odejścia Edzia. I taki hołd artystyczny chcemy mu złożyć. Niedzielę, ostatni dzień obchodów Dni Leszna zakończy koncert zespołu Czerwone Gitary - mówi Maciej Mizgalski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie.

Koncerty i wydarzenia organizowane w Parku Leszczyńskich Satyryków będą bezpłatne.

ESKA ROCK PORANEK - Social media