​Zakończyły się zmagania Zaplecza Kadry Juniorów

Autor: AB

2021-10-07 10:40

Ostatnie dwa takie turnieje odbyły się w Lublinie. Startowali też młodzi zawodnicy FOGO Unii Leszno.

W pierwszym turnieju wygrał Wiktor Przyjemski z Polonii Bydgoszcz, a w kolejnym najlepszy okazał się Michał Curzytek z Betard Sparty Wrocław.

W zawodach wzięła udział także dwójka zawodników FOGO Unii Leszno. Krzysztof Sadurski najpierw był czwarty z dorobkiem 10 punktów, a potem ósmy z 8 punktami. Drugi z leszczynianin – Hubert Jabłoński miał z kolei pecha. We wtorkowej rywalizacji został sklasyfikowany na 11 miejscu z dorobkiem 5 punktów. Nazajutrz tuż przed zawodami, podczas próby toru zanotował upadek i poważnie uszkodził swój motocykl. W efekcie sprzętowych problemów zmuszony był wycofać się z zawodów.

W uzupełnieniu żużlowych informacji dodajmy, że zakończono rywalizację w szwedzkiej Bauhaus Ligan. Po tytuł sięgnęła drużyna Dackarny Malilla, która dwukrotnie pokonała Smedernę Eskilstuna. W obu meczach liderem nowego mistrza Szwecji był Jason Doyle.

Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga. GWIAZDY mają szczęście w MIŁOŚCI? | ESKA XD - Hotplota #32