Z trzema złotymi medalami zakończyły rozgrywki drużyny UKS 9 Leszno [ZDJĘCIA]

2022-06-06 12:03
Koniec sezonu UKS 9
Autor: UKS 9

W miniony piątek w Osiecznej w gronie przyjaciół klubu, partnerów, przedstawicieli miasta i rodziców odbyła się uroczystość zakończenia sezonu 2021/2022. Impreza stanowiła okazję do podziękowań dla osób zaangażowanych w działalność klubu i podsumowań wydarzeń sportowych.

Zakończenie sezonu odbyło się w Kompleksie Banderoza w Osiecznej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy klubu, przedstawiciele miasta Leszna, Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, rodzice siatkarzy oraz wszystkie drużyny młodzieżowe i dziecięce UKS 9 Leszno.

Radość ze wspólnego biesiadowania była tym większa, że na sam koniec tegorocznych rozgrywek młodzież wywalczyła 3 złote medale: w kategorii czwórek chłopców, dwójek dziewcząt i chłopców. Przed leszczyńską młodzieżą Finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się 1-3 lipca w Gliwicach.

 W tym roku kadeci UKS 9 Leszno awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, a debiutująca młodzież w siatkówce plażowej została finalistami Mistrzostw Polski, które odbędą się w wakacje.

Przygotowano prezentację zdjęć i film podsumowujący rozgrywki. Wręczono okolicznościowe podziękowania i kwiaty. Na wszystkich gości czekał ogromny tort, a dla najmłodszych przygotowano dmuchany zamek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE