Z bykiem do twarzy. Będą żużlowe maseczki ochronne

2020-04-15 9:38
Z bykiem do twarzy. Będą żużlowe maseczki ochronne
Autor: KS Unia Leszno

Od jutra (16.04.) obowiązywał będzie w naszym kraju obowiązek zasłaniania ust i nosa. Ma to zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Maseczki ochronne przygotowała też FOGO Unia Leszno.

Klub z Leszna wspólnie z partnerem technicznym, firmą Sportgang wprowadza właśnie do oferty swojego sklepu firmowego maseczki ochronne w barwach FOGO Unii Leszno. W związku z tymi obostrzeniami leszczyński klub wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców i zacznie oferować maseczki z elementami graficznymi klubu. Najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo, a dla kibiców utożsamiających się może to być dodatkowy czynnik, żeby zaopatrzyć się w maseczkę Unii Leszno. Maseczki będą w sprzedaży już od nadchodzącego weekendu, a zakupić je będzie można za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.ksul.pl w cenie 19 złotych.

- W sklepie internetowym pojawiło się kilka nowych produktów, więc mamy nadzieję, że kibice będą chętnie dodatkowo kupowali maseczki ochronne. Zachęcamy do tego i przypominamy, aby dbać o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych – informuje Rafał Dobrowolski z leszczyńskiej Unii.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE