Tragiczny wypadek

i

Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER

Na drogach

Wypadek w Kluczewie. Zginęła kobieta potrącona przez samochód dostawczy

Tragiczny wypadek w Kluczewie w powiecie wolsztyńskim. Samochód dostawczy potrącił starszą kobietę. Ratownicy próbowali reanimować kobietę, lecz nie udało się im przywrócić funkcji życiowych. Poniosła śmierć na miejscu.

Wypadek w Kluczewie

78-letnia kobieta zginęła w sobotę rano śmiertelnie potrącona przez samochód. Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 7.30 w miejscowości Kluczewo w powiecie wolsztyńskim w Wielkopolsce. Jak podaje policja, kierowca samochodu był trzeźwy.

Okoliczności wypadku są wyjaśniane.

Z informacji, jakie uzyskał serwis wolsztyn112 wynikało, że potrącona została przeciągnięta przez pojazd ok. 200 metrów.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że doszło do potrącenia pieszej, 75-letniej mieszkanki tej miejscowości przez kierującego Renault Master mieszkańca powiatu leszczyńskiego - wyjaśnia oficer prasowy KPP w Wolsztynie asp. sztab. Wojciech Adamczyk.

Policjant zaznaczył, że na miejscu, pod nadzorem prokuratora, nadal prowadzone są policyjne czynności. „W chwili obecnej ustalane są wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia” - podkreślił.

Droga jest w tym miejscu zamknięta. Policjanci wyznaczyli objazdy.

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?