W leszczyńskiej Strefie Inwestycyjnej I.D.E.A. rozpoczął działalność nowy obiekt handlowy. To showroom znanej w całej Polsce marki LOU.

2022-12-05 13:19
Lou
Autor: TS

Produkująca garderobę dla kobiet firma pochodzi z Leszna i tu szuje swoje sukienki. W Lesznie otworzyła swój pierwszy w Polsce showroom

Lou Womens Fashion to znana marka modowa, specjalizująca się w projektowaniu, szyciu i sprzedaży głównie sukienek na różne okazje. Ofertę Lou stanowią także garnitury, codzienna odzież casualowa, a także dodatki do stylizacji, takie jak opaski oraz gumki do włosów, obuwie czy też bransoletki. Produkty Lou powstają w Lesznie, a sprzedawane do tej pory były głównie przez sklep internetowy. Od 3 grudnia klientki mogą dodatkowo odwiedzić showroom w Lesznie, który powstał w Strefie Inwestycyjnej I.D.E.A. przy ulicy Usługowej 5.

W końcu po trzech latach planowania otwieramy nasz showroom. Otwieramy go w Lesznie, bo marka jest związana z Lesznem. Lou założyła moja żona ze swoją siostrą. Tak, że firma Lou jest firmą rodzinną i to jest nasz klucz do sukcesu - mówił Aleksander Świtała, właściciel firmy. 

Lou to marka znana i lubiana w całej Polsce.

Firma dba, by wokół marki dużo się działo. Promuje ją wiele znanych kobiet.

Naszą ambasadorką jest Natalia Siwiec. Na otwarcie naszego showroomu przyjechały Miss Polski i Wice Miss Polski. Przyjadą do nas prezenterki telewizyjne, na przykład Klaudia El Dursi. Z naszą marka mocno związana jest też Sylwia Bomba - dodaje Aleksander Świtała.

W sukienkach od leszczyńskich projektantów ubierają się Miss Polski.

Miałam tę markę okazję poznać podczas zgrupowania oraz finału konkursu Miss Polski. Podczas jednego z wyjść gali finałowej właśnie te kreacje razem z dziewczynami reprezentowałyśmy. Jestem bardzo dumna, że w Polsce mamy takich projektantów, że możemy z dumą nosić te ubrania i pokazywać, że na prawdę polski rynek modowy ma się bardzo dobrze. 3 stycznia wyjeżdżam na konkurs Miss Universe będę miała te kreacje ze sobą. Nie tylko Polska, ale i cały świat będzie miał okazję je zobaczyć - mówiła na otwarciu showroomu Aleksandra Klepaczka, aktualna Miss Polski.

Showroom marki Lou jest kolejną inwestycją zrealizowana w strefie I.D.E.A. Obiekt mieści się przy ulicy Usługowej 5.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE