Urządzenie sprawne. Fotopułapka strażników miejskich złapała kobietę na wyrzucaniu śmieci

2021-03-17 12:58
Urządzenie sprawne. Fotopułapka strażników miejskich złapała kobietę na wyrzucaniu śmieci
Autor: FB Straż Miejska w Lesznie

Tę samą, w tym samym miejscu, trzy razy...

Wszystko zarejestrowała jedna z kamer ukryta w lesie. Kobieta podróżowała samochodem z pasażerem.

Wykroczenia, które popełniała kobieta polegały każdorazowo na zatrzymywaniu się pojazdem w drodze powrotnej do domu w jednym z lasów znajdujących się w granicach administracyjnych miasta Leszna i dokonywania tzw. szybkiego sprzątania auta. Polegało to na wyrzucaniu z pojazdu opakowań po jedzeniu czy też paragonów sklepowych. Strażnicy myśleli poczatkowo, że mają do czynienia z awarią urządzenia - przyznał Dominik Sadowski komendant Straży Miejskiej w Lesznie.

Ale to było w pełni sprawne.

A kobieta faktycznie trzykrotnie dokonywała wyrzucania śmieci w lesie za co została ukarana mandatami - dodaje D. Sadowski.

Mandatami w wysokości 200, 300 i 400 złotych. Wystarczyłoby na wiele miesięcznych opłat za śmieci, gdyby zawiozła je do domu.

*

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w Waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twojej miejscowości? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Zmienia się otoczenie przy "Kolejówce" w Lesznie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE