To wytwór fantazji Pana Prezydenta - tak Urząd Marszałkowski w Poznaniu komentuje wypowiedź Łukasza Borowiak

2021-04-15 12:26
Łukasz Borowiak/Urząd Marszałkowski
Autor: TS

Prezydent Leszna powiedział, że w Urzędzie Marszałkowskim przygotowano na niego "grubą teczkę".

Podczas wtorkowego (13.04) posiedzenia Komisji Spraw Społecznych UM Leszna pojawił się temat wycinki drzew na ul. Fabrycznej. Przypomnijmy, że wciąż nie ma na nią zgody Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Prezydent Leszna, Łukasz borowiak zasugerował, że problemem jest właśnie Urząd Marszałkowski.

Gruba teczka została założona na Łukasza Borowiaka prezydenta miasta Leszna jeżeli chodzi o wycinkę drzew w Urzędzie Marszałkowskim, przepraszam za te sformułowanie. Jest wiele osób po ciemnej stronie mocy, którzy chcą by ta inwestycja się nie rozpoczęła.

Czy "gruba teczka" na prezydenta Borowiaka faktycznie istnieje? Spytaliśmy o to w Urzędzie Marszałkowskim. Anna Parzyńska – Paschke, Rzeczniczka Prasowa Marszałka odpowiedziała:

Niestety, nie powiem Panu nic na temat zawartości „grubej teczki” na Pana Prezydenta Łukasza Borowiaka w Urzędzie Marszałkowskim, bowiem jest ona wytworem fantazji Pana Prezydenta. Apelujemy do Pana Prezydenta o większą refleksję, która winna poprzedzać Jego wypowiedzi publiczne.

Podczas wtorkowego posiedzenia Komisji Spraw Społecznych, prezydent Łukasz Borowiak jeszcze raz odniósł się do Urzędu Marszałkowskiego.

Pandemia doprowadziła też do tego, że w samym Urzędzie Marszałkowskim dwa wydziały prowadziły naszą sprawę, pogubiły się też dokumenty.

I tę wypowiedź skomentowała Anna Parzyńska – Paschke, Rzeczniczka Prasowa Marszałka:

Nieprawdą jest też informacja [...], że Urząd pogubił dokumenty dotyczące wycinki drzew w Lesznie przy ul. Fabrycznej. Sprawę procedujemy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, kompetencjami i rzetelnie, bazując na dokumentach, które mamy w swojej gestii.

Lofty na Pompach - jak będą wyglądały luksusowe mieszkania w centrum Leszna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE