futsal

Futsal

Rozjechany Eurobus

2023-11-27 13:53

Nie było niespodzianki w kolejnym spotkaniu futsalistów z Leszna. Ci byli faworytem starcia z zespołem z Przemyśla i nie zawiedli. Do przerwy jednak były pewne problemy i pachniało niespodzianką.

Nasi futsaliści nie zawodzą

Spotkanie z jednym z beniaminków FOGO Futsal Ekstraklasy rozpoczęło się zgodnie z planem, bo od bramki Restrepo. Potem było jednak sporo nieskutecznej gry, bo okazji nie brakowało, a jeden błąd pod koniec I połowy w wyprowadzeniu piłki nieoczekiwanie na bramkę zamienili goście i po 20 minutach był remis 1:1.

Po przerwie gospodarze wskoczyli jednak na odpowiednie tory. Powróciła skuteczność i skończyło się pewną wygraną. Strzelanie rozpoczął w 24 minucie Daniel Gallego, a potem trafiali jeszcze kolejno: Kąkol, Konopacki, Betowski i 35 minucie Kożemjaka, który ustalił wynik tego spotkania na 6:1. Ostatecznie więc nie było wątpliwości kto jest lepszy, a mecz był do końca pod pełną kontrolą naszej drużyny, która zanotowała już ósmą wygraną w lidze. Wciąż jednak pozostaje na 4 miejscu w tabeli, tym bardziej, że wygrywały wszystkie drużyny z czołówki.