Rawia i Orkan w finale

2021-10-28 13:39
półfinały
Autor: AB

Rawia Walbet Rawicz oraz Orkan Chorzemin zagrają w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgu. W środę rozegrano dwa półfinały. W jednym z nich o awansie decydowały rzuty karne.

W pierwszym z nich, w Borku Wielkopolskim miejscowa Wisła znów próbowała wyeliminować faworyta, wcześniej pozbawiła szans Polonię 1912 Leszno. Tu nim była Rawia Walbet Rawicz. Nie miała łatwo. W normalnym czasie, czyli po 90 minutach był remis 1:1. O tym, który zespół awansuje do okręgowego finału decydowały rzuty karne. Strzelano długo, bo piłkarze długo byli bezbłędni. Skończyło się na wyniku 6:7, a górą był ostatecznie faworyt z Rawicza.

W finale ich przecinikiem będzie Orkan Chorzemin, który w derbach ziemi wolsztyńskiej pokonał rewelację pucharów A-klasowy Sokół Orkan Chobienice 1:0.

Finał okręgowego Pucharu Polski odbędzie się 11 listopada, gdzie? Tego jeszcze nie wiemy. Decyzja powinna zapaść w ciągu kilku najbliższych dni. Nie ulega wątpliwości, że ktoś ze wspomnianej dwójki wzniesie puchar w górę i uzyska przepustkę do Pucharu Polski na szczeblu całej Wielkopolski.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE