ENEA sponsorem strategicznym Unii Leszno

i

Autor: AB ENEA sponsorem strategicznym Unii Leszno

Potężne wsparcie dla leszczyńskich Byków! Firma ENEA będzie w nowym sezonie sponsorem strategicznym Unii Leszno!

2023-03-06 11:47

ENEA to Spółka Skarbu Państwa i jeden z największych dostawców energii w Polsce. To także firma z ogromnym budżetem i wielkimi możliwościami wsparcia klubów sportowych. W tym roku ENEA będzie sponsorem strategicznym najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce.

Firma ENEA w sezonie 2023 będzie sponsorem strategicznym Fogo Unii Leszno!

Umowa sponsoringowa będzie obejmować obecność loga firmy na kevlarach leszczyńskich byków, na Stadionie im. Alfreda Smoczyka czy w kampaniach w mediach społecznościowych. ENEA będzie też sponsorem zespołu u24.

Enea od wielu lat wspiera polski żużel, jest to dyscyplina, w której mamy najlepszą ligę, a nasi zawodnicy należą do ścisłej światowej czołówki. Dziś rozszerzamy naszą współpracę z Unią Leszno i zostajemy sponsorem strategicznym klubu. Chcemy dodać jeszcze więcej energii zawodnikom, a wspierając młodą kadrę żużlowców, zamierzamy mieć jeszcze większy udział w zapewnieniu kolejnych sukcesów w przyszłości – powiedział Marcin Wenzel, zastępca dyrektora Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

Fogo Unia Leszno z firmą ENEA współpracuje od lat

Pozyskanie tak prestiżowego i bogatego sponsora może być dla zespołu z Leszna nadzieją na dobre wyniki Ekstralidze.

Firma Enea dołącza do Nas w roli Sponsora Strategicznego i wierzymy, że Nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron. Z Eneą współpracujemy już od kilkunastu lat i zawsze nasze relacje przebiegały wzorowo pod względem biznesowo-marketingowym. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie owocna i kontynuowana w kolejnych sezonach. Cieszymy się, że po kilku latach marka Enea wróci do rozgrywek PGE Ekstraligi – poinformował Piotr Rusiecki, prezes Unia Leszno Sportowa S.A.

Nie wiadomo na jaką kwotę opiewa umowa, ale można przypuszczać, że na nie małą. Dzięki tak potężnemu sponsorowi możliwe, że w przeciągu najbliższych lat Unia Leszno znów stanie się żużlową potęgą.

Michał Grzesiak będzie bronił tytułu Mistrza Polski kickboxingu