ENEA sponsorem strategicznym Unii Leszno

i

Autor: AB ENEA sponsorem strategicznym Unii Leszno

Potężne wsparcie dla leszczyńskich Byków! Firma ENEA będzie w nowym sezonie sponsorem strategicznym Unii Leszno!

2023-03-06 11:47

ENEA to Spółka Skarbu Państwa i jeden z największych dostawców energii w Polsce. To także firma z ogromnym budżetem i wielkimi możliwościami wsparcia klubów sportowych. W tym roku ENEA będzie sponsorem strategicznym najbardziej utytułowanego klubu żużlowego w Polsce.

Firma ENEA w sezonie 2023 będzie sponsorem strategicznym Fogo Unii Leszno!

Umowa sponsoringowa będzie obejmować obecność loga firmy na kevlarach leszczyńskich byków, na Stadionie im. Alfreda Smoczyka czy w kampaniach w mediach społecznościowych. ENEA będzie też sponsorem zespołu u24.

Enea od wielu lat wspiera polski żużel, jest to dyscyplina, w której mamy najlepszą ligę, a nasi zawodnicy należą do ścisłej światowej czołówki. Dziś rozszerzamy naszą współpracę z Unią Leszno i zostajemy sponsorem strategicznym klubu. Chcemy dodać jeszcze więcej energii zawodnikom, a wspierając młodą kadrę żużlowców, zamierzamy mieć jeszcze większy udział w zapewnieniu kolejnych sukcesów w przyszłości – powiedział Marcin Wenzel, zastępca dyrektora Departamentu Sponsoringu, Promocji i Zarządzania Marką w Enei.

Fogo Unia Leszno z firmą ENEA współpracuje od lat

Pozyskanie tak prestiżowego i bogatego sponsora może być dla zespołu z Leszna nadzieją na dobre wyniki Ekstralidze.

Firma Enea dołącza do Nas w roli Sponsora Strategicznego i wierzymy, że Nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron. Z Eneą współpracujemy już od kilkunastu lat i zawsze nasze relacje przebiegały wzorowo pod względem biznesowo-marketingowym. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie owocna i kontynuowana w kolejnych sezonach. Cieszymy się, że po kilku latach marka Enea wróci do rozgrywek PGE Ekstraligi – poinformował Piotr Rusiecki, prezes Unia Leszno Sportowa S.A.

Nie wiadomo na jaką kwotę opiewa umowa, ale można przypuszczać, że na nie małą. Dzięki tak potężnemu sponsorowi możliwe, że w przeciągu najbliższych lat Unia Leszno znów stanie się żużlową potęgą.

Michał Grzesiak będzie bronił tytułu Mistrza Polski kickboxingu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE