Pierwszy raz szczypiornistów. Udane dni Real Astromal Leszno

Autor: AB

"Pierwszy raz" szczypiornistów. Udane dni Real Astromal Leszno

2022-10-10 12:06

Nasz zespół w środku tygodnia awansował w Pucharze Polski po wygranej z Nielbą Wągrowiec, a teraz wygrał wreszcie w lidze, ogrywając SPR Gorzyce Wielkie.

Zespół trener Macieja Wieruckiego nie zawiódł w konfrontacji z rywalem, który przed tym meczem też był bez punktów. Mający duże problemy kadrowe goście przyjechali do Leszna w dziewiątkę. Co prawda otwarli wynik spotkania, ale potem cztery bramki z rzędu rzucili gospodarze. Po trafieniu Płaczka po 6 minutach było 4:1. Przewaga rosła i do przerwy było wysokie 17:8. Po zmianie stron miejscowi utrzymywali bezpieczny dystans, a szansę debiutu w pierwszej drużynie dostał 16-letni Marcel Kuśnierek, który zdobył swoje pierwsze 4 bramki na parkietach I ligi, trafiając między innymi dwukrotnie z rzutu karnego. Real Astromal pokonał SPR Gorzyce Wielkie 30:22, odnosząc pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Najskuteczniej wśród gospodarzy zagrali: Kamil Napierkowski oraz Marcin Jaśkowski, którzy trafili do siatki rywala po siedem razy.

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59