Nowi zawodnicy w LKS Szawer Leszno?

i

Autor: hak, Radio Eska

Będą nowi zawodnicy w LKS Szawer Leszno?

2022-10-09 11:03

Sezon speedrowerowy w Lesznie zakończony, teraz praca nad kolejnym. Przed zawodnikami LKS Szawer Leszno miesiące treningów, a przed zarządem – rozmowy o transferach. Możliwe, że w nowym sezonie w leszczyńskim klubie zobaczymy nowe twarze.​

To był bardzo udany sezon dla Szawera. Po rocznej przerwie, drużyna wróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej CS Superligi.

Ostatnie w sezonie zawody speedrowerowe na torze w Lesznie

Oczywiście już myślimy o przyszłym sezonie, chociaż przed nami zima. Zima to czas dla zawodników, który również muszą dobrze przepracować. Muszą ćwiczyć i na siłowni i w różnych innych miejscach, w których mamy zajęcia organizowane zarówno dla dzieci, jak i dla starszych zawodników - mówi Joanna Urbanowska, prezes LKS Szawer Leszno.

Prawdopodobnie na torze w przyszłym roku w pomarańczowo-czarnych barwach zobaczymy nowych zawodników.

Mamy pewne nazwiska "w planach", aczkolwiek decyzja jeszcze nie zapadła. Jakieś małe ruchy na pewno będą. Składu nie zamierzamy w większym stopniu zmieniać - zapowiada prezes leszczyńskiego klubu speedrowerowego.

Ostatnie zawody w tym sezonie na torze w Lesznie rozegrano 1 października. Wczoraj (8.10.) do sukcesów w tegorocznym sezonie dopisano jeszcze dobry start w Pucharze Polski w Gnieźnie. Jacek Wleklik zajął tam 2. miejsce w ostatniej Rundzie Pucharu Polski Grup C i D, a Łukasz Rajewski trzecie. W Grupie A i B kapitan Mateusz Ludwiczak zajął 5. miejsce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE