Młodzież zasypie pomysłami? Są pieniadze na ich realizację

2021-11-24 7:50
Młodzież zasypie pomysłami? Są pieniadze na ich realizację
Autor: pixabay.com Filmiki do "Eksplozji..." zgłaszać można do końca grudnia.

Macie ciekawy pomysł, a brakuje pieniędzy na jego realizację? Zgłoście go do "Eksplozji Młodzieżowych Inicjatyw". Do zdobycia 2 tysiące złotych!

Do udziału w "Eksplozji" zaprasza Stowarzyszenie Związku Młodzieży Wiejskiej z Przybyszewa. Może w niej wziąć udział młodzież w wieku od 13 do 24 lat z powiatu leszczyńskiego, organizacje młodzieżowe, szkolne koła wolontariatu, studentów, czy grupy nieformalne.

Trzeba nagrać filmik na maksymalnie minutę, wyjaśniający dlaczego bierzecie udział w "Eksplozji" i wysłać go do 31 grudnia br. na adres zmw.redakcja@gmail.com Nagrodą są 2 tys. złotych na realizację społecznej inicjatywy.

Szczegóły na: https://przybyszewo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=658:zdobadz-pieniadze-na-realizacje-mlodziezowej-inicjatywy-i-wez-udzial-w-projekcie-eksplozja-mlodziezowych-inicjatyw&catid=12&Itemid=101 oraz https://www.facebook.com/przybyszewo/

Rajd Andrzejkowy 2021 w Lesznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE