Młodzież zasypie pomysłami? Są pieniadze na ich realizację

2021-11-24 7:50
Młodzież zasypie pomysłami? Są pieniadze na ich realizację
Autor: pixabay.com Filmiki do "Eksplozji..." zgłaszać można do końca grudnia.

Macie ciekawy pomysł, a brakuje pieniędzy na jego realizację? Zgłoście go do "Eksplozji Młodzieżowych Inicjatyw". Do zdobycia 2 tysiące złotych!

Do udziału w "Eksplozji" zaprasza Stowarzyszenie Związku Młodzieży Wiejskiej z Przybyszewa. Może w niej wziąć udział młodzież w wieku od 13 do 24 lat z powiatu leszczyńskiego, organizacje młodzieżowe, szkolne koła wolontariatu, studentów, czy grupy nieformalne.

Trzeba nagrać filmik na maksymalnie minutę, wyjaśniający dlaczego bierzecie udział w "Eksplozji" i wysłać go do 31 grudnia br. na adres zmw.redakcja@gmail.com Nagrodą są 2 tys. złotych na realizację społecznej inicjatywy.

Szczegóły na: https://przybyszewo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=658:zdobadz-pieniadze-na-realizacje-mlodziezowej-inicjatywy-i-wez-udzial-w-projekcie-eksplozja-mlodziezowych-inicjatyw&catid=12&Itemid=101 oraz https://www.facebook.com/przybyszewo/

Rajd Andrzejkowy 2021 w Lesznie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE