Samochód wypadł z drogi w Nietążkowie

i

Autor: Kościan112

Na sygnale

Młodzi ludzie zakleszczeni w rozbitym aucie [ZDJĘCIA]

2023-11-17 7:53

To mogło się źle skończyć. W czwartek (16.11) wieczorem w Nietążkowie samochód z czterema osobami w środku wypadł z drogi i się przewrócił. Kierowcę i pasażerów ratowali strażacy za pomocą hydraulicznego sprzętu.

W Nietążkowie auto wypadło z drogi. Kierowca i pasażerowie byli uwięzieni w środku

Jak podaje portal Kościan112, do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek (16.11) o godzinie 21. Według informacji uzyskanych od policji, 21-letni mieszkaniec Śmigla, prowadzący samochód marki Honda, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i auto wypadło z drogi i się wywróciło.

W chwili zdarzenia w samochodzie znajdowały się trzy pasażerki w wieku 19 lat. Zarówno kierowca, jak i pasażerki, nie byli w stanie samodzielnie opuścić przewróconego pojazdu, co wymagało interwencji strażaków z użyciem sprzętu hydraulicznego.

Po skutecznej akcji ratunkowej okazało się, że mimo znacznego uszkodzenia pojazdu, żadnej z podróżujących nie stała się krzywda. Kierowca został ukarany mandatem za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa na drodze.

Sprawdź swoją wiedzę motoryzacyjną. Z jakiego kraju pochodzą dane marki samochodów? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Fiat to marka:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE