Mieszkaniec Leszna nękal brata i jego rodzinę

i

Autor: KPP Rawicz

Trafił za kratki

Mieszkaniec Leszna nękał brata i jego rodzinę

2023-03-21 11:00

W obawie o ich zdrowie i życie 36-latek został aresztowany. Jak się okazało, był poszukiwany także przez holenderską policję.

O sprawie powiadomił policję mieszkaniec Rawicza, nękany z rodziną od sierpnia ubiegłego roku. Rodzina poczuła się zagrożona, gdy 36-latek wrócił z Holandii. Wtedy nękanie przyjęło agresywną postać, zarówno słowną jak i fizyczną.

Rawiczanin zawiadomił, że kilka razy został bez jakiegokolwiek powodu uderzony przez brata, groził mu on też, że pozbawi go życia. Ustalono, że 36-latek swoje groźby kierował również przeciwko żonie i dzieciom swojego brata. Zachodziła realna obawa, że sprawca może spełnić swoje groźby. Sąd wobec zatrzymanego zastosował 3 miesięczny areszt - mówi Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Jak się okazało, mężczyzna dobrze znany jest policji, nie tylko polskiej. Mundurowi z Leszna prowadzą wobec niego sprawę narkotykową, a policjanci z Holandii o podpalenie z zemsty auta znajomego na terenie tego kraju.

PKO Ekstraklasa Raport 20.03
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE