Mieli go pobić, przypalać nożem i okraść. Kierowca tira wymyślił napad [FOTO]

2021-11-09 12:30

Sprawcy mieli jechać za 43-latkiem kilkoma autami. Do rzekomego napadu miało dojść na postoju MOP Folwark na S5 w powiecie rawickim. Mieli go tam m.in. przypalać rozgrzanym nożem.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35

Ponieważ miało dojść od rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, w sprawę zaangażowanych zostało wielu policjantów.

Im dłużej policjanci rozmawiali z zawiadamiającym, tym bardziej nabierali przekonania, że historia została zmyślona. Mężczyzna mówił nieskładnie, zmieniał wersje, był nienaturalnie pobudzony. Wersja kierowcy upadła, gdy w kabinie ciężarówki znaleziono rzekomo skradziony portfel. Policjanci znaleźli nie tylko portfel. W schowku w kabinie znajdował się woreczek strunowy z zawartością ponad 7 gramów amfetaminy. W innym miejscu kabiny znaleziono natomiast tackę z uformowaną tzw. „kreską” z amfetaminy i plastikową kartę, która posłużyła do jej zrobienia - mówi Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

43-latek z Oleśnicy usłyszał na razie zarzut posiadania narkotyków. Będzie kolejny, jeśli okaże się, że kierował po ich zażyciu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE