Masz problemy ale boisz się lub krępujesz spotkać oko w oko z terapeutą? Skorzystaj z darmowych, anonimowych porad online

2021-11-09 14:00

Pomaga Centrum Profilaktyki "Alternatywa". Wystarczy wysłać mejla i poczekać na odpowiedź.

Konsultacje online przeznaczone są dla młodzieży i rodziców z Leszna oraz powiatów ościennych. Można się do nas zgłaszać z różnymi problemami - mówi Helena Strzałkowska szefowa "Alternatywy".

Najczęściej zgłasza się do nas młodzież w stanach depresyjnych. Mamy dużo osób, które się okaleczają. Piszą do nas rodzice, których dzieci zamykają się w sobie, odcinają od znajomych. Szukają pomocy, bo nie potrafią znaleźć porozumienia ze swoimi dziećmi i dochodzi do częstych kłótni. Pomagamy i młodzieży i rodzicom.

O pomoc do terapeutów "Alternatywy" można się zwracać anonimowo pod adresem poradnia@alternatywa.leszno.pl. Odpowiedź nadejdzie w ciągu jednego dnia. Program pomocowy finansuje Samorząd Województwa Wielkopolskiego i miasto Leszno.

W Mini Zoo w Lesznie zamieszkały szopy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE