Kradzież w poczekalni. Był u dentysty, gdy ukradli mu portfel

2021-11-24 16:26
Kradzież w poczekalni. Był u dentysty, gdy ukradli mu portfel
Autor: pixabay.com Złodzieje przyszli do przychodni z kolegą pacjentem (zdj. ilustracyjne)

Nie warto zostawiać rzeczy w poczekalni. Przekonał się o tym pacjent gabinetu stomatologicznego w Lesznie. Gdy siedział na fotelu dentystycznym, z jego kurtki wiszącej na wieszaku w poczekalni skradziono portfel.

Do zdarzenia doszło w piątek (19.11.).

Podczas pobytu pacjenta w gabinecie lekarskim, dwóch oczekujących w poczekalni mężczyzn dokonało kradzieży portfela wraz z zawartością. Portfel znajdował się w kieszeni kurtki pozostawionej na wieszaku do odzieży. W jego wnętrzu był dowód osobisty, karta płatnicza oraz kilkaset złotych. Sprawcy po dokonaniu tej kradzieży natychmiast wyszli z poczekalni, w której zresztą oczekiwali na swojego kolegę i udali się od razu na zakupy. Przy użyciu skradzionej karty bankowej dokonali czterokrotnie zakupów w różnych sklepach - mówi Monika Żymełka, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Właściciel stracił przez nich w sumie ponad 500 złotych. Po kilku dniach policjanci zatrzymali sprawców. Okazali się nimi 17- i 24-letni mieszkańcy Leszna.

Usłyszeli zarzuty kradzieży portfela wraz z zawartością oraz dokonania czterech włamań na konto bankowe przy użyciu skradzionej karty płatniczej - mówi M. Żymełka.

Grozi im teraz za to nawet 10 lat więzienia.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE