KP Polonia 1912 Leszno ma nowego prezesa

2023-01-13 8:46
Nowy prezes
Autor: Polonia 1912 Leszno

Klub Piłkarski Polonia 1912 Leszno ma nowego prezesa. Dotychczasowy z przyczyn osobistych złożył rezygnację z pełnienia dotychczasowej funkcji.

Piotr Organista, dotychczasowy szef klubu sprawował władzę przez 5 ostatnich lat. Jego rezygnacja została przyjęta, a sprawozdanie z działalności zaakceptowane. Przeprowadzono zgodnie ze statutem głosowanie, mające na celu wybór nowego prezesa. W ich wyniku na czele klubu stanął Przemysław Piwoński, a jego zastępcami będą, czyli inaczej mówiąc wiceprezesami: Jakub Pujanek i Przemysław Kowalski. Ponadto wybrano też skład komisji rewizyjnej. W niej znaleźli się: Paweł Prałat, Maciej Tomkowiak oraz Mateusz Gzyl.

Nowemu zarządowi wypada życzyć wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Między innymi utrzymania wiosną drużyny w IV lidze i dalszego wzorcowego prowadzenie grup młodzieżowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE