Ekstremalna sobota. 19 grudnia na rynku w Lesznie "Ekstremalne Mikołajki z NGO" [AUDIO]

2020-12-17 9:32
To będzie ekstremalna sobota. 19 grudnia na rynku w Lesznie Ekstremalne Mikołajki z NGO
Autor: leszno.pl

Przyjdźcie zobaczyć, co będą wyprawiać. Mikołajki rozpoczną się o godz. 16:00.

W role świętych Mikołajów wcielą się mieszkańcy Leszna, na co dzień strażacy, policjanci, żołnierze i druhowie, którzy wyposażeni w uprzęże zjada po linach z wieży Ratusza. Spotkanie uatrakcyjnią nam świąteczne występy mażoretek Orkiestry Dętej Miasta Leszna, będzie Fire Show w wykonaniu Młodzieżowego Centrum Profilaktyki "Alternatywa", a także wiele niespodzianek przygotowanych przez stowarzyszenie Leszczyński Bank Żywności  - mówi Anna Szymańska, pełnomocnik prezydenta miasta Leszna ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

To będzie trzecia odsłona mikołajkowej akcji. Poprzednie dwie organizowana były w leszczyńskim szpitalu. Pacjenci oglądali Mikołajów zjeżdżających z dachu lecznicy po linie z okien sal chorych.  

Na najmłodszych czekać będą śnieżynki oraz elfy i anioły. Nie zabraknie również członków stowarzyszenia "Wygraj Siebie", stowarzyszenia ECHO oraz członków Stowarzyszenia Chorych na Choroby Reumatyczne, którzy przygotowali słodkie upominki i ozdoby oraz kartki świąteczne. Będzie również okazja, żeby przejechać się replika forda z 1920 roku, która poprowadzi Mikołaj ze Śnieżynką - mówi Katarzyna Krzymińska z biura ds. współpracy z NGO.

Organizatorzy proszą uczestników o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego w trakcie happeningu.

POSŁUCHAJ zaproszenia na "Ekstremalne Mikołajki z NGO" w Lesznie
W Lesznie już świątecznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE