Dziś kończy się Jarmark św. Mikołaja w Lesznie [FOTO/VIDEO]

2022-12-04 10:42
Dziś kończy się Jarmark św. Mikołaja w Lesznie
Autor: hak, Radio Eska

Od piątku (2.12.) w centrum miasta na ulicach Wróblewskiego i Leszczyńskich swoje produkty wystawia kilkudziesięciu lokalnych twórców. Towarzyszą im występy lokalnych zespołów.

Na straganach kupić można ozdoby do domu na cały rok i na święta, słodkości i mieszanki herbat, czy kamyki na szczęście. Są między innymi wyroby z drewna, włóczki i ceramiki – bombki, choinki, dzwoneczki, zabawki, ubranka dla dzieci, czy torebki. Świąteczną atmosferę potęgują występy.

W piątek grała i śpiewała Leszczyńska Kapela Podwórkowa „Kuba-Bart”, wczoraj obejrzeć można było widowisko „Choinka” w wykonaniu Dziecięcego Zespołu Tanecznego „Puenta” i spotkać się ze św. Mikołajem.

Jarmark św. Mikołaja w Lesznie

Dziś (4.12.) o godz. 16:30 polskie kolędy i światowe przeboje śpiewać będzie Wakacyjny Duet Arkadiusz Kaczmarek i Robert Misiak. Dziś ostatni dzień jarmarku. Rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do 19:00.

Organizatorami jarmarku są Centrum PISOP oraz Stowarzyszenie Nowe Stare Miasto.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE