Czy się dogadają? Ciąd dalszy sprawy bójki klientów w supermarkecie

2021-10-26 18:15
Damski bokser z supermarketu w Lesznie usłyszał zarzuty
Autor: youtube.com screen z nagrania monitoringu, które wyciekło do sieci

Obrońca mężczyzny, który w kolejce do kasy uderzył w twarz kobietę zawnioskował o mediacje. Poszkodowana przystała na propozycję.

Proces w sprawie 48-latka ruszył w piątek przed Sądem Rejonowym w Lesznie. https://www.eska.pl/leszno/bokser-z-supermarketu-w-lesznie-stanal-przed-sadem-aa-661c-Awqx-ztJ7.html Kolejną rozprawę odroczono bezterminowo. Strony będą próbowały się dogadać. Na przeprowadzenie mediacji mediator ma 30 dni. 

Po 30 dniach przekazuje sprawozdanie z mediacji sądowi, sąd ponownie wyznacza rozprawę - bo to nie jest tak, że mediacja "załatwia" temat. Sprawa karna musi wrócić na wokandę. Niewątpliwie pojednanie oskarżonego i pokrzywdzonej, w każdej zresztą sprawie karnej, ma znaczenie dla jej ostatecznego rozstrzygnięcia, wyniku - mówi mecenas Krzysztof Gronowski, obrońca mężczyzny.

Damskiemu bokserowi ze sklepu grożą 2 lata więzienia.

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE