Charytatywna impreza i koncert rap gwiazdy

2020-02-19 11:51
koncert1
Autor: ZSET

W piątek w Lesznie odbędą się dwie ciekawe imprezy. Na jedną z nich mamy dla was bilety.

Na początek weekendu będzie warto wybrać się do auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Tam o godzinie 16:00 rozpocznie się koncert charytatywny "Gramy dla Stasia" - mówi Adam Konieczny z Zespołu Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych, które organizuje wydarzenie:

Całkowity dochód z imprezy przekazujemy na rehabilitację oraz leczenie naszego ucznia Stanisława Maćkowskiego.

Staś na raka zachorował kilka lat temu. Wtedy chorobę udało się pokonać. Teraz nowotwór wrócił. Dlatego warto wybrać się na piątkowy koncert i wspomóc go w walce o zdrowie. Bilety - cegiełki kosztują 20 złotych. Na scenie auli PWSZ zagrają: TABOR E.T, NESESER, SKRZYNKA RYŻU, PROJEKT MANIA, TIME MACHINE PROJECT, JOANNA DUDKOWSKA BAND FEAT. CHUC FRAZIER.

To bardzo dobra muzyka. Przy okazji będzie też można skosztować pysznego ciasta i wypić kawę. Każdy bilet bierze udział w loterii fantowej. Będzie tez można zobaczyć i kupić obrazy namalowane przez naszych uczniów.

Ciekawe wydarzenie dla fanów rapu odbędzie się też w piątek MOKu. Tam na scenie pojawi się reprezentant częstochowskiej sceny hip-hopowej Sarius. Raper koncert rozpocznie o godzinie 20stej. Jako saport wystąpi Rybi. Na to wydarzenie mamy dla was bilety - o tym jak je zdobyć dowiecie się słuchając dzisiaj Eska City.

sarius
Autor: Sarius
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE