timeout

Były trzy zwycięstwa z rzędu i na tej liczbie się zatrzymało

2020-03-02 13:05

Koszykarze Timeout Polonii 1912 Leszno ulegli w Trapezie Sokołowi Łańcut 70:80

Ostatnie wygrane przyciągnęły do leszczyńskiej hali komplet publiczności.; Zgromadzeni kibice liczyli na przedłużenie serii zwycięstw, ale już pierwsze minuty pokazały, że rywal przyjechał do Wielkopolski wziąć rewanż za porażkę na własnym parkiecie. Goście prowadzili od początku i w I kwarcie mieli już nawet 11 punktów przewagi. Nasz zespół był cały czas z tyłu. Nie trafiał z tak dobrą skutecznością jak przeciwnik. Do przerwy miejscowi mieli 16 punktów straty. Trochę emocji przyniosły ostatnie minuty. Zza łuku trzy razy trafił Trubacz, potem Sirijatowicz i przewaga stopniała do 6 punktów. Niestety na więcej zabrakło czasu. Timeout Polonia przegrała z Sokołem 70:80.

Nasz zespół nie jest tak utalentowany żebyśmy wygrywali każdy mecz ze spokojem. My musimy dać 110 albo 120% w ataku i obronie. Tego dzisiaj nie było dlatego przegraliśmy z lepszym zespołem, który lepiej odczytał nasze słabości.

mówił Radosław Hyży, trener Timeout Polonii 1912 Leszno. Punkty dla Timeout Polonii zdobywali: Pabian 21 (11 zb), Trubacz 14 (3x3), Sirijatowicz 10 (2x3), Chanas 8, Milczyński 8 (10 zb), Sanny 7 (1x3), Jodłowski 2, Sączewski 0