Bez kibiców, a nawet mediów, ale wreszcie w rytmie meczowym

2021-03-28 10:45
Bez kibiców, a nawet mediów, ale wreszcie w rytmie meczowym
Autor: AB

Żużlowcy FOGO Unii Leszno i Falubazu Zielona Góra spróbują po niedzieli odjechać dwa pojedynki sparingowe. Żużlowy sezon czas zacząć.

Oba zespoły miały się zmierzyć ze sobą już w miniony weekend. Wtedy jednak aura przypominała bardziej zimę, a ponadto rywal z lubuskiego był bez choćby jednego treningu. Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. Jeśli nie nastąpi jakaś katastrofa, a aura okaże się łaskawa, to mistrz Polski sprawdzi się na tle czwartej drużyny minionego sezonu w poniedziałek i wtorek. W tym pierwszym terminie o godzinie 16.00 leszczynianie podejmą rywala zza między na Smoczyku.

Dzień później dojdzie do rewanżu w Grodzie Bachusa. Tu początek sparingu wyznaczono na godzinę 18.00. Dodajmy, że w poniedziałek nastąpi w Polsce oficjalne otwarcie sezonu. Na stadionie Polonii Bydgoszcz odbędzie się Kryterium Asów. Na liście startowej widnieje między innymi nazwisko Emila Sayfutdinowa, co oznacza, że w poniedziałek zabraknie go w kontrolnym meczu z Falubazem. Dodajmy, że inauguracja PGE Ekstraligi już 3 i 4 kwietnia. W tym drugim terminie Unia podejmie Moje Bermudy Stal Gorzów.

Będzie dodatkowy peron na dworcu w Lesznie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE