W Kraśniku będą szukać piłkarskich talentów. To już we wrześniu

2022-08-02 8:12
piłka
Autor: pixabay

Trener Konrad Szmyrgała organizuje turniej dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu, którzy chcą pójść śladami Damiana Szymańskiego - czyli kraśniczanina, który gra w reprezentacji Polski.

Patronem turnieju "Piłkarski Talent 2022" jest ceniony trener Ryszard Łysanowicz. W trakcie turnieju zostanie wybrana najlepsza drużyna, ale także zawodnicy na poszczególnych pozycjach i najlepszy piłkarz turnieju.

O szczegółach mówi Ewelina Hałabiś z Biura Burmistrza Miasta Kraśnik:

Organizacją turnieju zajmie się doświadczony trener Konrad Szmyrgała, związany z MUKSem i Stalą Kraśnik. Przypomnę, że wychowankiem Konrada jest reprezentant Polski Damian Szymański. Będziemy więc szukać piłkarskich talentów i promować kulturalny doping, a turniej zostanie rozegrany na stadionie MOSiR.

Turniej odbędzie się 9 września i będzie towarzyszył odsłonięciu kolejnych gwiazd sportu przed Centrum Kultury i Promocji.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE