Stella Kraśnik szuka nowych zawodniczek. Ruszył nabór

2021-07-30 10:52
Plakat o naborze do KS Stelli Kraśnik
Autor: KS Stella Kraśnik

Kobiecy Klub Piłkarski KS "Stella" Kraśnik przygotowuje się do nowego sezonu i ogłasza nabór w każdej kategorii wiekowej.

Poza rekrutacją ruszyły także otwarte treningi otwarte treningi dla wszystkich chętnych kobiet i dziewczynek chcących spróbować swoich sił w piłce nożnej. 

W każdy wtorek i czwartek na stadionie MOSiR odbywają się otwarte treningi. O godzinie 16 dla dziewczynek powyżej 7 roku życia. O 17:30 zajęcia odbywają się już dla dwóch grup wiekowych od 3 i od 11 roku życia. Ostatnia grupa od 16 lat ma treningi o godzinie 19. Poza wiekiem nie ma żadnych warunków do spełnienia. Spróbować może każda z Was!

Więcej informacji na temat naborów i treningów znajdziecie w mediach społecznościowych KS Stelli Kraśnik. Piłkarki w ostatnim sezonie zajęły 6. miejsce w IV lidzie kobiet w grupie lubelskiej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE