Sprawdzamy jak będzie wyglądać praca urzędów w powiecie kraśnickim w okresie Świąt

2021-12-17 9:55
Praca urzędów w powiecie kraśnickim
Autor: pixabay

Wraz ze zbliżającymi się świetami już teraz urzędy z całego regionu ostrzegają mieszkańców, kiedy drzwi dla interesantów będą zamknięte.

W tym roku Wigilia wypada w piątek, jest to dzień pracujący, jednak Boże Narodzenie, które obchodzimy w sobotę pracownicy według prawa mogą odebrać w inny dzień roboczy. 

— Urząd Miasta w Kraśniku już w piątek będzie zamknięty. Wtedy właśnie pracownicy odbiorą dzień wolny za 25 grudnia. Ratusz już także zapowiada, że interesantów nie będzie przyjmował 7 stycznia, to właśnie wtedy urzędnicy będą mieli urlop za 1 stycznia. — informuje Daniel Niedziałek z kraśnickiego ratusza. 

Podobnie będzie w urzędach w Annopolu czy Urzędowie tam spaw nie załatwimy w Wigilię. Tego dnia możemy za to odwiedzić starostwo Powiatowe, które w przyszły piątek będzie czynne od 7 do 15. Tu pracownicy w ramach dnia wolnego nie obsłużą mieszkańców kraśnika w poświąteczny poniedziałek. 

Szczegóły kraśniczanie możecie znaleźć na stronach internetowych instytucji. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE