Rusza Rolkoteka, a MOSiR przygotowuje się do nocnej przejażdżki po Kraśniku

2022-07-25 10:49
Rolkoteka
Autor: MOSiR Kraśnik

Nocny przejazd na rolkach przez miasto wraca do Kraśnika po pandemicznej przerwie. Wcześniej wydarzenie cieszyło się sporą popularnością bo brało w nim udział ponad 100 osób.

W taki sposób MOSiR chce zakończyć w taki sposób wakacje.

O szczegółach mówi Rafał Tomiło, dyrektor placówki:

Wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta planujemy na zakończenie wakacji nocny przejazd na rolkach po naszym mieście. To już było robione przed pandemią, więc to się sprawdziło. Wtedy było ponad 100 uczestników. My liczymy teraz na więcej, bo będzie grupa z Lublina, ludzie, którzy to organizują w Lublinie, którzy nam pomogą w organizacji, w przejeździe przez to miasto. Na pewno będzie ciekawie, bo będzie wesoło, kolorowo i przy muzyce, także naprawdę zapraszamy.

Przypominamy, także że w każdy poniedziałek o godzinie 17 możecie wybrać się na naukę jazdy na rolkach. Wszystkiego od podstaw nauczy Was doświadczony instruktor. To na lodowisku. Macie jeszcze sporo czasu, żeby potrenować przed nocną przejażdżką, która odbędzie się pod koniec wakacji.

Rolkoteka
Autor: MOSiR Kraśnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE