Rodzice mogą trenować, a dzieckiem zajmie się animatorka. Kraśnicka siłownia z nietypowym pomysłem

2023-01-25 11:12
Siłownia, zdjęcie ilustracyjne
Autor: pl.freeimages.com Siłownia, zdjęcie ilustracyjne

Kraśnicka siłownia przy ulicy Lubelskiej zachęca mieszkańców do sportowego wysiłku. Placówka ma do zaoferowania najnowszy sprzęt, wykwalifikowanych trenerów czy zróżnicowane zajęcia. Ponadto rodzice mogą przyjść na trening ze swoimi dziećmi. Podczas gdy rodzice będą ćwiczyć to ich pociechami zajmie się animatorka.

A co znajdziemy na siłowni? O tym mówi Radosław Cieśla, właściciel:

Klub jest podzielony na kilka stref: strefa wolnych ciężarów, profesjonalna strefa martwych ciągów i przysiadów, strefa ławek, strefa kardio czy wiele innych. Mamy mnóstwo akcesoriów do ćwiczeń, wszelkiego rodzaju drążki, linki gumy. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, żeby wykonać swój trening, a jeżeli nie to jesteśmy otwarci na rozmowy, aby zainwestować w brakujący element.

W poniedziałki, środy i czwartki podczas zajęć fitness opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana animatorka, którą wasze pociechy spędzą miło czas, podczas gdy ty możesz w pełni skupić się na treningu. Posiadamy również strefę spa, gdzie możesz zrelaksować się w saunie chińskiej.

Jeżeli jeszcze nigdy nie trenowaliście, albo akurat skończył Wam się karnet to mamy dla Was dobrą wiadomość. Jeśli chcecie karnet do kraśnickiej siłowni to napiszcie do nas maila na adres krasnik@eska.pl.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE