Przed nami Kraśnicki Festiwal Fitness i Targi Sportowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie

2021-12-02 9:11
Festiwal Fitness & Targi Sportowe
Autor: MOSiR Kraśnik

Treningi z kraśnickimi instruktorami fitness i zumby, prezentacja klubów sportowych, losowanie nagród i gadżety dla uczestników. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na mieszkańców Kraśnika.

To wszystko w ramach Kraśnickiego Festiwalu Fitness & Targów Sportowych, które odbędą się już 11 grudnia w Hali im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku.

O wydarzeniu mówi Natalia Kołodziej, instruktor sportu i rekreacji, MOSiR Kraśnik:

Pomysł powstał w zasadzie w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, bo konwencja fitness nie będzie jedynym punktem imprezy. Zaplanowaliśmy też targi sportowe, które polegają na prezentacji ofert klubów sportowych działających w Kraśniku. No i będzie piłka nożna, zapasy, boks, karate, różne różne dziedziny sportu. Mam nadzieję, że to pomoże tak, jakby kraśniczanom wybrać dla siebie odpowiednie zajęcie. Może zapoczątkuje właśnie takie hobby, albo pomoże też rodzicom wybrać zajęcie dla swojego dziecka.

W trakcie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie, Początek już 11 grudnia, o godzinie 14 w hali im. Arkadiusza Gołasia przy Szkole Podstawowej nr 5 w Kraśniku. Dla uczestników przewidziano także poczęstunek. Wstęp jest bezpłatny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE