Mieszkańcy roztańczą się w ramach Maratonu Zumby. Symboliczna kwota trafi na konto WOŚP

2023-01-25 11:03
zumba
Autor: pixabay.pl

Licytacje, koncerty, zbieranie do puszek, a do tego wydarzenia towarzyszące. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w naszym kraju od 31 lat.

Od samego początku aktywnie w tworzeniu tej imprezy uczestniczą także kraśniczanie. W tym roku nie będzie inaczej. Finał wydarzenia klasycznie odbędzie się w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Jednak przed finałem mieszkańcy mogą wziąć udział w specjalnym maratonie zumby. Kwota zebrana z cegiełek zostanie przekazana na WOŚP. O tym mówi Jacek Michalczyk, szef kraśnickiego sztabu WOŚP:

W sobotę 28 stycznia od godziny 14:00 do 17 30 maraton zumba, 6 instruktorów zumby poprowadzi ten maraton. Cegiełka 25 zł za wstęp to jest takie minimum, które musimy wrzucić do puszki, aby wziąć udział w tym maratonie. To naprawdę mega impreza, mega instruktorzy, mega energia no bo Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to po prostu mega energia. Mega moc i mega zabawa. Dlatego zumba w tym roku zagości u nas podczas finału.

Maraton Zumby odbędzie się w Hali Sportowej SP2 przy Urzędowskiej 10. To już w najbliższą sobotę w godzinach 14-17:30.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE