Miejskie lodowisko już otwarte

2022-01-12 14:31
Miejskie lodowisko
Autor: Miasto Kraśnik

Lodowisko zlokalizowane na obiektach MOSiR przy ulicy Żwirki i Wigury to jedna z największych zimowych atrakcji Kraśnika jeśli chodzi o rekreację na świeżym powietrzu. W tym sezonie miejska ślizgawka działa od wtorku 11 stycznia. Teraz wystarczy tylko wziąć łyżwy i cieszyć się zimową aurą.

Większy mróz w ostatnich dniach w końcu pozwolił na to, żeby wylać wodę i uruchomić ślizgawkę. O szczegółach mówi Ewelina Hałabiś z Biura Burmistrza Miasta Kraśnik:

Co roku obiekt ten cieszy się bardzo dużą popularnością. Na łyżwach jeżdżą tu przede wszystkim dzieci, ale także i dorośli amatorzy ślizgania się na lodzie. Jeśli tylko warunki pogodowe będą pozwalały, to lodowisko będzie czynne codziennie w godzinach od 12 do 21. Mam nadzieję, że zimowa aura utrzyma się dłuższy czas, a przede wszystkim dopisze w ferie zimowe. Wtedy na pewno nie tylko wydłużymy godziny otwarcia obiektu, ale zadbamy także o dodatkowe atrakcje. Zachęcam przy okazji, by bawić się na lodzie właśnie tutaj, gdzie jest bezpiecznie i gdzie jest wszystko właściwie przygotowane.

Niestety przy miejskim lodowisku nie funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, więc żeby poślizgać się na lodzie musimy mieć własne zaopatrzenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE