Kraśnik gra z WOŚP od początku. W tym roku nie będzie inaczej

2023-01-11 9:50
Serce WOŚP
Autor: Sztab WOŚP Kraśnik

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w naszym kraju od 31 lat. Od samego początku aktywnie w tworzeniu tej imprezy uczestniczą także kraśniczanie. W tym roku nie będzie inaczej.

Finał wydarzenia odbędzie się w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku gdzie na mieszkańców będzie czekało mnóstwo atrakcji, koncerty, a także licytacje.

O szczegółach mówi Jacek Michalczyk szef sztabu WOŚP w Kraśniku:

W czasie Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry będzie koncert w Centrum Kultury i Promocji. Na pewno zagra długo niewidziana na kraśnickiej scenie grupa Ulica to jest kraśnicka formacja, którą chyba większość z młodzieży zna. Jak zwykle będą licytacje. Będą gadżety Wielkiej Orkiestry, będą różnego rodzaju fanty przekazane przez lokalne firmy, jak również przez kraśniczan. Licytacje będą online, będą na allegro, będą również w czasie koncertu.

Na ten moment do pomagania zaangażowało się ponad 200 wolontariuszy. Jeżeli też chcecie poświęcić swój czas wystarczy zgłosić się do kraśnickiego sztabu, który siedzibę ma w CKiP.

W ubiegłym roku kraśniczanie zebrali ponad 54 tysiące złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegorocznym, głównym hasłem 31. edycji WOŚP jest "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE