Znaleziono samochód Jakuba Bocheńskiego. Policja: "pojazd zostanie poddany szczegółowym oględzinom"

2022-09-30 18:25
Jakub Bocheński
Autor: malopolska.policja.gov.p Jakub Bocheński

Policja odnalazła w Krakowie samochód należący do zaginionego Jakuba Bocheńskiego – polityka Lewicy z Nowego Sącza (Małopolskie). Ostatnio mężczyzna widziany był w czwartek między godz. 11 a 13 w Krakowie, w pobliżu hotelu przy ul. Dąbskiej 5.

Poszukiwania Bocheńskiego nadal trwają

"Wczoraj w godzinach wieczornych policjanci z komisariatu prowadzący poszukiwania, patrolując jedną z ulic w rejonie Płaszowa odnaleźli pojazd należący do zaginionego 30-letniego Jakuba Bocheńskiego" - poinformował PAP w piątek rzecznik komendy miejskiej policji w Krakowie Piotr Szpiech. Według niego odnaleziony grafitowy renault megane kombi został zabezpieczony i odholowany na policyjny parking. "Pojazd zostanie poddany szczegółowym oględzinom" - zapowiedział rzecznik zaznaczając, że dalej są prowadzone czynności mające na celu odnalezienie zaginionej osoby.

Zaginięcie polityka Lewicy

Jakub Bocheński wyszedł z hotelu Hilton przy ul. Dąbskiej 5 w Krakowie 22 września i udał się w nieznanym kierunku. Zgodnie z ogłoszeniem o zaginięciu, ubrany był w czarną bluzę z kapturem i dżinsowe spodnie. Mógł przemieszczać się swoim samochodem, który został odnaleziony. Mężczyzna ma 30 lat, 180 cm wzrostu, brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy, ma brodę. Osoby, które widziały Jakuba Bocheńskiego lub mają o nim informacje proszone są o kontakt pod numerami telefonu: 112, 47 83 52 910, 47 83 53 070 lub 505 770 122.

Wielka woda. Serial Netflixa o powodzi tysiąclecia

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE