Żabka

i

Autor: Wikipedia Commons, Wistula Żabki otwarte

Zakupy

Żabki otwarte 11 listopada 2023. Gdzie zrobimy zakupy w Krakowie w Święto Niepodległości?

2023-11-11 10:19

Najbliższa Żabka otwarta 11.11.2023 - wiele osób będzie zapewne szukać tej informacji w sobotę, 11 listopada. Wtedy właśnie przypada Narodowe Święto Niepodległości. Jest to dzień ustawowo wolny od pracy, a więc większość sklepów będzie wtedy zamknięta. Jeśli jednak będziemy mieć potrzebę zrobienia zakupów, będzie to możliwe, ponieważ niektóre Żabki 11 listopada są otwarte w Krakowie i całej Polsce. Jak sprawdzić czy Żabka jest otwarta?

Żabka otwarta 11 listopada 2023. Które sklepy są otwarte w Święto Niepodległości?

Czy Żabka pracuje w święta? Dobrą wiadomością jest, że tak. W święta państwowe, a takim jest Narodowe Święto Niepodległości, które przypada w sobotę, 11 listopada, Żabki są czynne. Jest to więc ratunek dla tych, którzy w tym dniu będą mieli pilną potrzebę zrobienia zakupów, a przecież zapewne każdemu z nas się to zdarzyło. Co więcej, po 11 listopada następuje niedziela niehandlowa. Może zdarzyć się, że mimo większych zakupów, które pewnie większość z nas zrobi w piątkowe popołudnie, w Święto Niepodległości czegoś zabraknie. Jak sprawdzić czy Żabka jest otwarta?

Kraków. Które Żabki są czynne 11 listopada?

W stolicy Małopolski są aż 543 sklepy Żabka. Część z nich jest otwarta w sobotę, 11.11.2023. Jeśli zastanawiamy się, czy zakupy zrobimy w jakimś wybranym punkcie, można sprawdzić to pod adresem: zabka.pl/znajdz-sklep. W pole Znajdź najbliższą Żabkę wystarczy wpisać ulicę, a wyskoczą nam konkretne sklepy oraz godziny, w których dana Żabka jest czynna 11 listopada. Wyszukiwarka jest aktualizowana na bieżąco, więc informacje na temat możliwości zrobienia zakupów w Święto Niepodległości również się tam znajdą. Warto także pamiętać, że gdy musimy zrobić zakupy w dzień ustawowo wolny, oprócz sklepów Żabka ratunkiem mogą być także stacje benzynowe, a w Krakowie również sklepy Kocyk. 

Przerwy w dostawie energii elektrycznej 7-10 listopada. Lista miejsc [ZDJĘCIA]

Dźwig runął na ziemię, zabijając operatora. Policja poszukuje tych osób