Żabka

i

Autor: Wikipedia Commons, Wistula Żabki otwarte

Ciekawostki

Żabka zamieni się w sieć fast-food? Hot-dogi kupisz teraz inaczej

2024-04-24 15:23

Żabka to w ostatnich latach popularna sieć sklepów, w której kupimy nie tylko podstawowe produkty spożywcze, ale również dania na ciepło. Jednym z ulubionych są oczywiście hot-dogi zamawiane przez klientów. Żabka chce usprawnić proces ich sprzedaży, wprowadzając nowe rozwiązanie dla osób zamawiających posiłki.

Żabka wprowadzi kioski samoobsługowe. Znamy je z sieci fast-food

Zakupy w Żabce to dla wielu osób nie tylko dostęp do podstawowych produktów spożywczych, ale również miejsce, gdzie można skusić się na ciepły posiłek. Oferta znanej sieci mocno się poszerzyła, jednak rekordy popularności wciąż biją hot-dogi z Żabki. Często ich sprzedawanie jest nieco kłopotliwe dla osób stojących za ladą zwłaszcza, że muszą obsługiwać również innych klientów. Być może niedługo się to zmieni, bo Żabka planuje wprowadzić nowe rozwiązania przy sprzedaży posiłków.

Jak donosi Paweł Jachowski na łamach portalu „WiadomościHandlowe.pl”,  Żabka ma wprowadzić kasy samoobsługowe, ale inne, niż dotychczas. Te będą miały formę znanych z sieci fast-food kiosków, które znajdziemy np. w McDonald’s czy KFC.

Jak czytamy, Żabka zamierza wprowadzić nowe kioski multimedialne w ramach programu pilotażowego. Urządzenia miałyby stanąć w miejscach, w których usługi gastronomiczne Żabki są najpopularniejsze.

„WiadomościHandlowe.pl” donoszą, że nowe kioski samoobsługowe Żabka mają również pojawić się u franczyzobiorców, którzy będą zainteresowani wprowadzeniem podobnego rozwiązania. Mimo, iż urządzenia będą początkowo w fazie testów to wydaje się, że mogą zdać egzamin zwłaszcza, że hot-dogi kupowane w Żabce stanowią często posiłek „na szybko”.

Sam proces zakupienia hot-doga czy innego posiłku w multimedialnym kiosku odciąży nie tylko klientów, ale również sprzedawców.

Majówka to nie tylko mięso i kiełbasa. Oto najlepsze pomysły wegetariańskie przekąski z grilla

Metallica idzie w ekologię!