Tiktok

i

Autor: ESKA.pl / zrzut ekranu, jasuwienas.w, Tiktok.com

Wiadomości

Wzruszające pożegnanie na dworcu w Krakowie. Nagranie podbija serca internautów

2024-04-18 7:41

Pożegnania bywają trudne i niemal zawsze wywołują ogromne emocje, zwłaszcza przed dłuższą rozłąką. Niektórzy jednak w trudnych momentach próbują wywołać uśmiech na twarzach najbliższych, aby nieco złagodzić uczucie tęsknoty. Do takiej sytuacji doszło na Dworcu Głównym w Krakowie, gdzie ojciec żegnał się z rodziną. Nagranie podbiło już serca milionów internautów.

Kraków. Wzruszające pożegnanie na Dworcu Głównym

Pożegnanie z najbliższymi niemal zawsze wywołuje ogromne emocje, którym z pewnością towarzyszy smutek. Jest on tym silniejszy, im dalsza i dłuższa podróż. Nie ma chyba jednego, dobrego sposobu na pożegnania, natomiast te zawsze można umilić na tyle, aby nieco złagodzić uczucie tęsknoty u najbliższych, zwłaszcza najmłodszych członków rodziny. Właśnie taką sytuację uwieczniono na nagraniu, które wykonano na Dworcu Głównym w Krakowie. Na TikToku podzieliła się nim użytkowniczka jasuwienias.w.

Na filmie widzimy ojca, który na tle tablicy z rozkładem jazdy patrzy w okno pociągu, gdzie zostaje reszta jego rodziny. Wyraźnie wzruszony mężczyzna macha swoim najbliższym tuż przed odjazdem składu. W pewnym momencie rozpina bezrękawnik i niczym superbohater rozpoczyna pogoń za odjeżdżającym pociągiem.

Zza okna wydobywa się dziecięcy śmiech, który wzmaga się wraz z biegnącym za pociągiem tatą. Dopiero, kiedy mężczyzna znika za oknem w pociągu rozlega się płacz dziecka, które na nagraniu wideo uwieczniła kobieta. 

Ukryty szlak turystyczny pełen atrakcji. Nie każdy zna to miejsce w Małopolsce

Rodzina pięcioraczków z Horyńca w Tajlandii. Czy dzieci porzuciły szkołę? Pani Dominika zaskoczyła wszystkich