Wyjątkowy Black Weekend w Centrum Serenada! Przekonaj się sam

2020-11-27 8:30 Artykuł sponsorowany
Wyjątkowy Black Weekend w Centrum Serenada! Sprawdź sam
Autor: Serenada

Centrum Serenada na czas Black Weekend przygotowało dla klientów specjalną akcję promocyjną, w której kupując, zyskujesz! Ostatni weekend listopada będzie więc doskonałym czasem dla wszystkich tych, którzy kochają promocje albo nie mają pomysłu na świąteczny prezent dla najbliższych.

Centrum Serenada - Black Weekend
Autor: Serenada

Już w najbliższą sobotę (28 listopada) klienci Serenady będą mieli okazję skorzystać z wyjątkowej oferty. Po okazaniu paragonów na kwotę minimum 300 PLN będą oni mogli odebrać praktyczne żaroodporne opakowania firmy Ambition, a przy okazaniu paragonów na minimalną kwotę 500 zł będzie można odebrać przystosowany do używania na wszystkich typach kuchenek, w tym indukcyjnych, funkcjonalny garnek (również firmy Ambition).

To już kolejna z tak dobrze odbieranych przez klientów promocji. Warto jednak podkreślić, że Centrum Serenada to nie tylko duży wybór sklepów oraz atrakcyjne działania marketingowe. To także bardzo wysokie nakłady finansowe i intensywna praca, których celem jest zapewnienie klientom jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Serenada - garnek - promocja
Autor: Serenada

Serenada jako jedna z pierwszych galerii handlowych w Krakowie wprowadziła wzmocnione procedury przeciwko rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19. Rozdawane maseczki, szeroko zakrojone działania informacyjne, obecność przy każdym wejściu stojaków z płynem dezynfekującym, podajniki na rękawiczki jednorazowe, specjalistyczne odkażanie obiektu czy regularna praca tzw. patrolu dezynfekującego, to tylko część działań, które w Serenadzie prowadzone są od ponad dwóch miesięcy i będą one nadal kontynuowane.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i determinacji zarządcy obiektu oraz współpracujących załóg sklepów można śmiało powiedzieć, że zakupy w Serenadzie należą do jednych z bezpieczniejszych form zakupów.

Artykuł sponsorowany