Limity gości na weselach mocno w górę. To cios w serca zakochanych! [NOWE ZASADY]

2020-10-16 8:35
Koniec dużych wesel. Rząd wprowadza mocne ograniczenia w imprezach rodzinnych
Autor: Pixaby Koniec dużych wesel. Rząd wprowadza mocne ograniczenia w imprezach rodzinnych

Limity osób na weselach: ile może być teraz gości? Są mocne ograniczenia! To kolejny sposób rządu na walkę z pandemią koronawirusa. Pary, które w najbliższym czasie planowały się pobrać, z pewnością nie są zadowolone. Jak wyglądają nowe obostrzenia z weselami? Więcej przeczytacie na ESKA Kraków.

Wesela i inne uroczystości z limitem gości

Jeszcze w zeszłym tygodniu rząd informował o wprowadzeniu żółtej strefy na terenie całej Polski. Wyjątkiem były te powiaty, w których sytuacja była najpoważniejsza i były objęte kolorem czerwonym. Limity obowiązujące na weselach wyglądały następująco:

  • strefa żółta: 75 osób
  • strefa czerwona: 50 osób

Wszystko zmieniło się w tym tygodniu, gdy jeszcze bardziej zaczęła rosnąć liczba osób zakażonych COVID-19. Rząd wprowadził więc nowe obostrzenia.

ESKA XD #005

Ile osób może być na weselu? To koniec dużych imprez

Ta wiadomość mocno zaniepokoi zakochanych. Rząd mocno ogranicza wesela i inne uroczystości rodzinne. Przypomnijmy, że każdego dnia notujemy po kilka tysięcy zakażeń koronawirusem Sytuacja jest coraz poważniejsza. Wesela i imprezy rodzinne są jednym z wydarzeń, gdzie wirus rozprzestrzenia się bardzo szybki. Właśnie dlatego wprowadzono limity. Ile osób może być na weselu?

Limit osób na weselu: ilu można zaprosić gości?

Ta wiadomość nie ucieszy zakochany. Limity na weselach są bardzo restrykcyjne.

  • w strefie żółtej - od 19 października - max 25 osób. Bez możliwości zabawy tanecznej
  • w strefie czerwonej - ZAKAZ ORGANIZACJI WESEL
Posłuchaj o bólu przy przełykaniu i przyczynach jego powstawania. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE