Zakochaj się w tramwaju... Wyjątkowa walentynkowa akcja w Krakowie!

2020-02-12 14:20 NM
Walentynki 2020 w Krakowie. Ulicami miasta przejedzie specjalny tramwaj
Autor: MPK SA w Krakowie

Jak zaskoczyć drugą połówkę w Walentynki? Zabierz ją na przejażdżkę tramwajem! Krakowskie MPK przygotowało dla mieszkańców nie lada atrakcję! 14 lutego po ulicach miasta kursować będzie specjalny miłosny pojazd.

Nie macie pomysłu gdzie zabrać swoją drugą połówkę w Walentynki? Kino i restauracje są przereklamowane? Z propozycją wychodzi Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie. 14 lutego po stolicy Małopolski kursować będzie specjalny tramwaj dla zakochanych.

Pojazd każdy rozpozna bez problemów. Będzie on ozdobiony czerwonymi balonikami w kształcie serca. Tramwaj zacznie kursować o godzinie 15. Wtedy zaplanowano jego wyjazd z zajezdni tramwajowej Podgórze. Następnie pojedzie ul. Kapelanka, Monte Cassino, Dietla i Starowiślną do centrum miasta. Do godziny 19 tramwaj będzie kursować wokół Plant. Zatrzyma się na każdym przystanku.

Przejazd walentynkowym tramwajem jest bezpłatny. O atmosferę w nim zadbają Karol Wolski – aktor, komik, konferansjer, wokalista i autor tekstów oraz Agnieszka Mleczko – konferansjerka, animatorka, epizodystka. Dodatkowo zakochani pasażerowie mogą liczyć na drobne upominki.