Henry Cavil

i

Autor: for. instagram.com/netflixpl

Ile czasu potrzeba, żeby poznać cały świat Geralta z Rivii? Możesz to policzyć!

2020-02-11 14:00

Obejrzałeś netflixowy serial "Wiedźmin", spodobał ci się i chciałbyś sięgnąć teraz po książki? Zastanawiasz się, ile zajmie ci przeczytanie sagi? Teraz możesz to sprawdzić! Policzy to za ciebie Omni-kalkulator.

Omni-kalkulator to krakowski start-up. Najnowszy dodatek do niego jest skierowany dla wszystkich fanów Geralta z Rivii. Pomoże on obliczyć, ile czasu zajmuje nam przeczytanie wszystkich książek, obejrzenie serialu Netflixa, czy przejście gier. Może także zsumować dla nas wszystkie te czynności. Kalkulator wylicza wszystko na podstawie danych dostępnych w sieci.

Ile stron mają książki, ile mniej więcej średnio czyta człowiek na minutę, na godzinę. Tutaj oczywiście można to dostosować i sobie wybrać jedną z trzech średnich prędkości czytania albo można manualnie wpisać liczbę stron jaką się czyta w określonym czasie - mówi twórczyni kalkulatora Marysia Kluziak.

Pomysł zrodził się ze zwykłej potrzeby informacji. Pani Kluziak zauważyła pewnego dnia, po obejrzeniu amerykańskiej produkcji o Wiedźminie, że chętnie wróciłaby do książkowego świata Geralta z Rivii. Nie wiedziała jednak, ile zajmie jej przeczytanie sagi. Okazało się, że ludzi z takimi wątpliwościami jest więcej.

Interesują mnie książki i gry. Jeżeli na przykład wybierzemy sobie 100% misji, żeby zrobić wszystko, no i wszystkie książki przy takiej średniej szybkości czytania, czyli to jest około pół strony na minutę, przygoda takiego użytkownika trwałaby 283 dni - tłumaczy Marysia Kluziak.

Wiedźmiński kalkulator jest dostępny w internecie bezpłatnie. Link do niego macie tutaj: https://www.omnicalculator.com/everyday-life/wiedzmin

Ile czasu spędzisz w Świecie Wiedźmina? Oblicz to! Posłuchaj wywiadu Kuby Paducha:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE