Utrudnienia na północy Krakowa. Zamknięte są fragmenty dwóch ulic

2023-01-16 9:42
Kolejne drogowe remonty w Nowym Sączu
Autor: Darek Ryś Kierowców czekają utrudnienia na północy Krakowa. Zamknięte fragmenty dwóch ulic

Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie poinformował, że w związku z kolejnym etapem robót przy budowie Trasy Wolbromskiej – Zachodniej Obwodnicy Zielonek, od poniedziałku, 16 stycznia zamknięte dla ruchu będą fragmenty ulic Zimorowicza i Jasnej.

Utrudnienia na Prądniku Białym

Trwa budowa Trasy Wolbromskiej. W związku z kolejnym etapem prac, wykonawca będzie prowadził prace wyburzeniowe oraz przekładki sieci infrastruktury podziemnej. Od poniedziałku, 16 stycznia, od godzin porannych zamknięte dla samochodów, pieszych i ruchu rowerowego są fragmenty ulic Zimorowicza (na wysokości numerów 19, 20 i 22) oraz Jasnej (pomiędzy ulicami Mączną a Zaremby).

Dojazd do posesji znajdujących się na ulicach, których dotyczy tymczasowa organizacja ruchu zapewniony będzie od Vetulaniego (strona zachodnia) oraz Zielińskiej i Piaszczystej (strona wschodnia). Należy też pamiętać, że na obu odcinkach ulicy Zimorowicza wprowadzony będzie ruch dwukierunkowy oraz będzie obowiązywał zakaz parkowania.

Wśród naszych zadań realizowanych na północy Krakowa jest też Trasa Wolbromska - zachodnia obwodnica Zielonek. To...Opublikowany przez Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie Środa, 7 grudnia 2022
Kamil Stoch po konkursie drużynowym w Zakopanem 2023

QUIZ PRL: Szalone studniówki w PRL-u! Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Za wyjątkowo nieodpowiednie uważano przyjście na studniówkę:
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE