Urszula Radwańska w skąpym stroju kąpielowym. Co za figura!

2020-02-06 8:00
Urszula Radwańska
Autor: instagram.com/ularadwanska_official

Ta dziewczyna zdecydowanie ma się czym pochwalić! Urszula Radwańska zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w skąpym kostiumie kąpielowym. Fani nie szczędzili krakowiance komplementów!

Urszula Radwańska szybko pożegnała się z tegorocznym Australian Open. Krakowianka odpadła z turnieju już w pierwszej rundzie. Przed kolejnymi zmaganiami postanowiła naładować akumulatory w Tajlandii.

Młodsza z sióstr Radwańskich chętnie chwali się w mediach społecznościowych różnymi zdjęciami. Tym razem 29-latka zamieściła na Instagramie fotografię ze wspomnianego urlopu. Krakowianka pozuje na niej w skąpym kostiumie kąpielowym. Musimy przyznać, że figura Polki jest rewelacyjna!

Potwierdzają to również fani tenisistki, którzy nie szczędzili jej ciepłych słów. "Ulalalala mega ciało", "Piękna", "Powinnaś pomyśleć o karierze modelki" - piszą m.in. internauci w komentarzach pod zdjęciem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE