adidasy, buty sportowe

i

Autor: pexels Firma Unlimited Footwear Group B.V. bankrutuje

zakupy

To koniec popularnej marki obuwniczej. Firma ogłosiła upadłość

2024-03-19 15:35

Kolejna znana firma, tym razem związana z branżą obuwniczą bankrutuje. Jak podają zagraniczne media, spółka okazała się niewypłacalna i konieczne było ogłoszenie upadłości. Buty tej firmy były bardzo dobrze znane, a chętnie kupowały je m.in. osoby lubiące sportowy styl.

To koniec popularnej marki obuwniczej. Firma ogłosiła upadłość

W ostatnich miesiącach wiele mówi się o problemach poszczególnych firm, a nawet o ich upadłości. Mowa tu zarówno o tych związanych z branżą odzieżową, obuwniczą, kosmetyczną, czy nawet motoryzacyjną. Powodów takiej sytuacji może być kilka. Wskazywane są m.in. błędy w inwestycjach, zmiany w trendach konsumenckich czy wybuch wojny w Ukrainie. Te rzeczy spowodowały, że popyt na poszczególne produkty z roku na rok jest coraz niższy.

Firma Unlimited Footwear Group B.V. bankrutuje

Teraz pojawiły się informacje o bankructwie kolejnej firmy. Chodzi o Unlimited Footwear Group B.V. Jak czytamy na portalu dlahandlu.pl, firma posiadała licencję na obuwie marek: Gap, G-Star, Lyle & Scott. Dodajmy, że spółki zależne, które także zostały objęte upadłością to: Unlimited Footwear Midco B.V., Trend Design Shoe Fashion B.V., Shoes Unlimited B.V., Bullboxer B.V., Oakland Bay B.V., Huntington Beach B.V., Next Level Brands B.V., Unlimited Footwear Holding B.V., Hawick 1874 B.V., Serve&Volley Footwear B.V., Star Collections B.V. i Newport Footwear B.V.

Jarmark Wielkanocny w Rzeszowie

W Krakowie upadają kultowe sklepy. Tych lokali nie ma już na mapie