Dodatkowa opłata w Tatrzańskim Parku Narodowym ZA SESJĘ ŚLUBNĄ. Kwota zszokowała internautów!

2022-03-31 8:53
Sesja ślubna w Tatrzańskim Parku Narodowym. Ile kosztuje?
Autor: pexels.com - Pavel Danilyuk Sesja ślubna w Tatrzańskim Parku Narodowym. Ile kosztuje?

Rozpoczęcie sezonu ślubnego lada moment. Zanim jednak pary staną na ślubnym kobiercu, czeka ich szereg przygotowań – m.in. wybór miejsca na sesję ślubną. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza te plenerowe. Jak się niestety okazuje, nie w każdym miejscu możemy wykonać ją za darmo. Opłatę pobiera chociażby Tatrzański Park Narodowy. Ile trzeba zapłacić?

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. By uwiecznić tę wyjątkową chwilę, większość par decyduje się na ślubne sesje zdjęciowe. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza te wykonane w pięknych okolicznościach przyrody, między innymi na tle gór. Jak się niestety okazuje, nie wszędzie taką sesję możemy wykonać za darmo. Dodatkową opłatę za ślubną sesję pobiera między innymi Tatrzański Park Narodowy.

Sesja ślubna w Tatrzańskim Parku Narodowym. Ile kosztuje?

Temat ten został w ostatnim czasie poruszony na jeden z tatrzańskich grup facebookowych. Internauta zapytał o koszt wykonania sesji ślubnej na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektóre osoby nie kryją zdziwienia, że taka opłata w ogóle istnieje. Zauważają też, że po słowackiej stronie taka sesja jest darmowa.

– To chyba jakaś kpina. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Za co to jest opłata? Rozumiem zapłacić za bilet wstępu, ale za sesję zdjęciową? – skomentował jeden z internautów.

Inni z kolei są zszokowani samą wysokością opłaty. Sesja ślubna na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego kosztuje bowiem 150 złotych.

– Opłata za wykonanie sesji fotograficznych - ślubnych, rodzinnych - na obszarze Tatrzańskiego Parku Narodowego wynosi 150 zł brutto za jeden dzień zdjęciowy. W trakcie wykonywania zdjęć nie zezwala się na zejście ze szlaku i użycie drona. Uczestnicy sesji mają obowiązek przestrzegania przepisów obowiązujących w parku. ZEZWOLENIE ZWALNIA FOTOGRAFA ORAZ PARĘ MŁODĄ Z OPŁAT ZA WSTĘP DO TPN – czytamy na oficjalnej stronie Tatrzańskiego Parku Narodowego.

JAK OSZCZĘDZAĆ PALIWO? Zasady eco drivingu | ESKA XD - Prosto z salonu #45
Sesja ślubna w Tatrzańskim Parku Narodowym. Ile kosztuje?
Autor: Tatrzański Park Narodowy Sesja ślubna w Tatrzańskim Parku Narodowym. Ile kosztuje?

W tych sytuacjach NIE DOSTANIESZ ŚLUBU w kościele. Lista 12 powodów [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE