Tragedia w Kościelisku. Nie żyje 9-letnia dziewczynka potrącona przez samochód

2022-07-12 13:52
Dziewczynka. Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay

Prokuratura Rejonowa w Zakopanem wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 958 w Kościelisku, w którym zginęła dziewięcioletnia dziewczynka – poinformował we wtorek rzecznik zakopiańskiej policji Roman Wieczorek.

Do wypadku doszło przed godz. 20 w poniedziałek w okolicach przejścia dla pieszych na ul. Strzelców Podhalańskich w Kościelisku. W dziecko wjechał Nissan na brytyjskich tablicach rejestracyjnych. Dziewczynka, która zginęła w wypadku pochodziła z województwa opolskiego i przebywała ze swoją rodziną w Kościelisku turystycznie. Kierowca samochodu osobowego, który potrącił dziewięciolatkę był trzeźwy.

Na zlecenie prokuratury do późnych godzin nocnych wykonywaliśmy czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Przesłuchani zostali świadkowie wypadku. Być może uda się jeszcze zabezpieczyć monitoring z pobliżu tego miejsca, który mógłby dać obraz, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia" – powiedział rzecznik policji.

Policja ściga tego oszusta. Wyłudził od seniorki ogromne pieniądze

Te daty powinni znać wszyscy Polacy. Tak czy nie? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Chrzest Polski według źródeł historycznych miał miejsce w 966 roku.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE