Tragedia w Alpach. Nie żyje Polak

2022-12-21 11:22
Tragedia w Alpach. Nie żyje Polak
Autor: Pixabay

Nie żyje 47-letni Polak. Mężczyzna doznał ciężkich obrażeń wskutek osunięcia się ze stoku i upadku z wysokości kilkudziesięciu metrów. Zmarł w jednym z austriackich szpitali.

Alpy. Nie żyje 47-letni Polak

Do tragedii doszło w czwartek, 15 grudnia na jednym ze stoków narciarskich w Ischgl w południowo-zachodnim Tyrolu w Austrii. Mężczyzna od razu został przetransportowany do jednego z austriackich szpitali. Jak donosi "Allgäuer Zeitung", 47-letni Polak zjeżdżał na nartach środkowym odcinkiem stoku o nachyleniu 27 stopni. W momencie, gdy znalazł się na krawędzi zjazdu, osunął się i spadł z wysokości kilkudziesięciu metrów.

Mężczyzna zmarł w poniedziałek rano

Jak informuje "Allgäuer Zeitung", niezwłocznie po zdarzeniu 47-latek został przetransportowany helikopterem do szpitala w Innsbrucku i umieszczony na oddziale intensywnej terapii. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł wskutek odniesionych obrażeń w poniedziałek rano. 

Tłumy na jarmarku świątecznym w Krakowie
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE