"To dobra alternatywa dla dużych koncertów". W Krakowie została otwarta Arena Garden

2020-06-19 21:04
Arena Garden
Autor: Wojciech Sidorowicz

Choć pogoda nie do końca sprzyjała to Krakowianie chętnie odwiedzili Arenę Garden, żeby obejrzeć muzyczny stand-up Czesława Mozila. Arena Garden to miejsce pełne foodtrucków, restauracji i atrakcji dla dzieci. Zlokalizowany przy Tauron Arenie Kraków duży ogród ma przyciągać nie tylko dobrym jedzeniem, ale także koncertami i stand-upami znanych postaci. Zdaniem mieszkańców Krakowa, ogród jest ciekawą alternatywą dla dużych koncertów organizowanych w hali. A te prędko się nie odbędą.

- Jest bardzo przyjemnie. Przede wszystkim plusem dla tego miejsca jest to, że mamy blisko, bo mieszkamy w okolicy. W tej części Krakowa brakowało czegoś takiego. Jest duży wybór foodtrucków z różnorodnym jedzeniem.

- Miła niespodzianka, że w okolicy domu taka ciekawa inicjatywa powstała. To dobra alternatywa dla pozostałych w Krakowie, dość przeludnionych miejsc na przykład na Starym Mieście.

- Najbardziej nam się podoba to, że jesteśmy w terenie, na łące, na leżaczku, a w tle gra muzyka i możemy coś zjeść.

Mówią Krakowianie, którzy odwiedzili Arenę Garden.

Arena Garden
Autor: Wojciech Sidorowicz

W Arenie Garden jest też strefa dla dzieci. 

- Będzie wata cukrowa, lody i gofry. Dzieci będą miały bardzo dużą przestrzeń do zabawy, więc zapraszamy rodziców z najmłodszymi pociechami - mówi Katarzyna Fiodorowicz-Razmus z Tauron Areny Kraków.

Arena Garden
Autor: Wojciech Sidorowicz

Goście, którzy odwiedzą strefę będą mogli poczuć się jak w ogrodzie. Do aranżacji wykorzystano dekoracje z roślin i drzew. Pojawi się też Garden Coffee, czyli bar ze strefą chillout, w który przekształcona została kawiarnia Małej Hali. Na miejscu można też zrobić pamiątkowe zdjęcie między innymi na ścianie z kwiatów oraz napisem "Arena Garden".

Arena garden będzie otwarta codziennie od godziny 12. Co tydzień w weekendy czekają wyjątkowe atrakcje. Pierwszą gwiazdą, która wystąpiła w ogrodzie, był Czesław Mozil. W tym tygodniu także:

Sobota, 20 czerwca:

- 12:00 - otwarcie strefy gastronomicznej
- 20:00 - Duet Dudet and A.HIM - afrykańskie bębny i bałkańska energia

Niedziela, 21 czerwca:

- 12:00 otwarcie strefy gastronomicznej


Jak zapewniają organizatorzy Arena Garden jest zorganizowana zgodnie z wytycznymi sanepidu.

10. Akcja obrączkowania bocianów w powiecie siedleckim
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE